Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Subskrybuj mapy w swojej nawigacji.
Aktualne informacje dają duże korzyści.
zaktualizuj mapę

logo_automapa

AutoMapa jest pierwszym systemem nawigacji satelitarnej, który zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych. Dzięki kompletnej siatce dróg w Polsce i dostępnych jedynie w AutoMapie adresom przypisanym do konkretnych budynków umożliwia, z niespotykaną dotąd precyzją, nawigację zarówno po krajowych jak i europejskich drogach.

Najdokładniejsze plany nawigacyjne miast, setki tysięcy dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI), unikatowa społeczność użytkowników portalu Miplo.pl i głos mistrza kierownicy – Krzysztofa Hołowczyca, to znaki rozpoznawcze AutoMapy.

AutoMapa jest liderem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Jako pierwsza w Polsce wprowadziła mechanizm omijania korków i niespodziewanych zatorów drogowych pod nazwą AutoMapa Traffic.

logo_nrm

Autorski produkt firmy Jamicon, oparty o sprawdzony silnik słowackiej firmy SYGIC, to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie wysoką funkcjonalność programu do nawigacji. Przejrzyste mapy zaprowadzą Cię do celu szybko i bezpiecznie, zapewniając maksimum komfortu. Program daje wielkie możliwości sprawiając, że Twoja podróż przebiegnie szybko i bez zbędnych zakłóceń, daje możliwość nawigowania ‘od drzwi do drzwi’ w całej Europie, a trasę możesz prześledzić za pomocą funkcji ‘demo’ jeszcze przed wyruszeniem w drogę. Program daje też m.in. możliwość omijania dróg płatnych czy autostrad, a asystent pasa ruchu wskaże właściwy dla Ciebie pas do poruszanie się po wielopasmowych drogach.

logo_nrm

Autorski produkt firmy Jamicon, oparty o sprawdzony silnik słowackiej firmy SYGIC, dedykowane specjalnie dla kierowców ciężarówek. Łączy w sobie wszystkie zalety NavRoad Map, czyli przejrzyste mapy, możliwość nawigowania ‘od drzwi do drzwi’ w całej Europie, prześledzenie trasy za pomocą funkcji ‘demo’ jeszcze przed wyruszeniem w drogę czy asystenta pasa ruchu, który wskaże właściwy dla Ciebie pas do poruszanie się po wielopasmowych drogach dając możliwość wprowadzenia dodatkowych parametrów (np. Minimalna wysokość czy szerokość pod wiaduktami, maksymalne obciążenie na moście, itp.), które sprawią, że nawet kierując ciężarówką dotrzesz do celu bez zbędnych postojów, objazdów czy innych zakłóceń i zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Logo NavRoad NAVIGATOR FREE

NavRoad NAVIGATOR FREE jest darmowym oprogramowaniem z możliwością darmowej aktualizacji map dedykowanym urządzeniom NavRoad z systemem Windows CE. Dostawcą materiału kartograficznego jest firma mapFactor która korzysta z OpenStreetMap - mapy te tworzą na bieżąco rzesze wolontariuszy na całym świecie. Jeżeli zauważysz błąd w mapach koniecznie zgłoś ten fakt na stronie http://www.openstreetmap.org/, a zgłoszenie zostanie uwzględnione w kolejnych aktualizacjach.

Obecnie NavRoad Navigator Free zapewnia dostęp do map Europy takich Państw jak: Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja (północna, południa, wschodnia i zachodnia), Gibraltar, Grecja, Guernsey, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Jan Mayen, Jersey, Kosowo, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy (południowe, północne, wschodnie i zachodnie), Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Owcze, Wyspa Man.

Aktualizacji map można dokonać odwiedzając centrum aktualizacji NavRoad NAVIGATOR FREE.