Aktualności 04 października 2016

myCAM HD PRO GPS w Telix.pl

Na portalu Telix.pl ukazała się właśnie recenzja naszego najnowszego rejestratora trasy z wbudowanym modułem GPS, Wi-Fi oraz systemami wspomagającymi kierowców, myCAM HD PRO GPS.

myCAM HD PRO GPS_02 copy„Testowany NavRoad myCAM HD PRO GPS jest jednym z najbardziej zaawansowanych na polskim rynku rejestratorów trasy. Urządzenie, które z łatwością zmieści się nawet za lusterkiem samochodowym, wyposażono w odbiornik GPS, WiFi oraz zaawansowane głosowe systemy ostrzegania FCWS (system ostrzegania o zbliżaniu się do poprzedzającego pojazdu) oraz LDWS (system ostrzegania o zmianie pasa ruchu).” – czytamy w recenzji.

„NavRoad myCAM HD PRO GPS wyposażony został w zaawansowany procesor Ambarella A7LA55 oraz aż 256 MB szybkiej pamięci RAM. Warto wiedzieć, że Ambarella jest dostawcą najbardziej zaawansowanych chipsetów, wykorzystywanych w rejestratorach samochodowych i w jednych z najbardziej popularnych kamerkach sportowych. Dzięki takiej konfiguracji kamera działa szybko i sprawnie, rejestrując obraz w trybie do 45 klatek na sekundę oraz wysokiej rozdzielczości HD, nawet do 2560×1080 pikseli.”

Pełną recenzję możecie przeczytać TUTAJ.