Aktualności 21 maja 2014

NavRoad DRIVE – 5 cali z mapami w prezencie

NavRoad DRIVE to 5-calowa nawigacja z preinstalowanymi mapami Europy. Zarówno karta pamięci microSDHC, jak i mapy dołączane są do urządzenia bezpłatnie.
NavRoad DRIVE to multifunkcjonalna nawigacja z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows 6.0 CE. Urządzenie to posiada otwarty system, dzięki czemu możesz wgrać dowolne programy do nawigacji. Jednakże z myślą o wygodzie i komforcie NavRoad DRIVE posiada preinstalowane mapy całej Europy, z dostępem do dożywotniej aktualizacji. Są one bezpłatnie dołączone na karcie microSDHC.
Elegancka obudowa, której front został wykonany z materiału o fakturze szczotkowanego aluminium, skrywa pięciocalowy ekran o rozdzielczości 480×272. Szybką i niezawodną pracę gwarantuje wydajny procesor Mstar 2531, taktowany zegarem aż 800MHz. Współpracuje on z wbudowanym 66-kanałowym modułem GPS (MSR 2112), który zapewnia szybką łączność z satelitami oraz najwyższą jakość sygnału na całej długości wyznaczonej trasy.
NavRoad DRIVE nie tylko szybko poprowadzi Cię do celu, ale też uprzyjemni czas podróży, dzięki m.in. wbudowanemu odtwarzaczowi filmów, muzyki, grze oraz czytnikowi e-booków.

NavRoad DRIVE jest również dostępny w pakiecie bez karty pamięci i map Europy.Dożywotnia aktualizacja map jest dostępna do czasu zakończenia eksploatacji produktu lub do momentu kiedy JAMICON Sp. J. będzie otrzymywać mapy od zewnętrznych dostawców.