Aktualności 02 kwietnia 2015

NavRoad myCAM HD PRO – kompaktowy, 55 gramowy rejestrator z Ambarellą

MyCAM HD PRO to przełom w naszej ofercie. Po bardzo dobrze przyjętych modelach myCAM HD i RECO2, oferta została uzupełniona o kolejne urządzenie. MyCAM HD PRO bazuje na zaawansowanym procesorze Ambarella 7, dzięki któremu może rejestrować nawet 60 klatek na sekundę, zapewniając 170° kąty widzenia oraz maksymalną rozdzielczość Full HD 1920×1080.

Ambarella (www.ambarella.com) jest w chwili obecnej dostawcą najbardziej zaawansowanych chipsetów, wykorzystywanych w rejestratorach samochodowych czy actioncamach (np. referencyjnych rozwiązaniach marki „GO PRO”). NavRoad myCAM HD PRO wykorzystuje układ Ambarella7, który w połączeniu z aż 256MB szybkiej pamięci RAM DDR3, rejestruje filmy w trybie 30 klatek/s, z rozdzielczością Full HD 1920×1080 lub nawet 60 klatek/s w rozdzielczości 1280×720 HD, a nagrywany materiał, w przypadku scen dynamicznych, charakteryzuje się wyjątkową jakością i płynnością obrazu.

Jednak nawet tak dobry procesor nie mógłby pokazać pełni swoich możliwości, bez odpowiedniej optyki, dlatego urządzenie wyposażone zostało w bardzo czuły sensor optyczny renomowanego producenta – OmniVision. Gwarantuje on krystaliczną ostrość i najwyższą jakość nagrywanego obrazu, nawet w trudnych warunkach oświetlenia.
Zaawansowana technologia wewnątrz nie jest jedynym atutem naszego wideorejestratora samochodowego, bowiem nie bez znaczenia pozostają jego kompaktowe gabaryty. Urządzenie ważące zaledwie 55 gramów, ma niewielkie wymiary (37x61x56mm), dzięki czemu z łatwością można je ukryć za lusterkiem. Z jednej strony rejestrator nie zasłania widoku kierowcy, a z drugiej pozwala na optymalne położenie do nagrywania rejestrowanej trasy. NavRoad myCAM HD PRO posiada również wbudowany detektor ruchu, który uruchamia nagranie automatycznie po wykryciu zmiany obrazu przed obiektywem. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by urządzenie wykorzystać również jako element domowego monitoringu.

Sugerowana cena detaliczna: 399PLN

Na skutek pogorszenia jakości materiału przez wewnętrzną kompresję YouTube udostępniamy do pobrania oryginalny materiał w postaci pliku. Znajduje się on pod tym adresem: http://www.navroad.com/Filmy/MyCAM_HD_Pro.mov