Aktualności 17 listopada 2017

NavRoad UNI – pierwszy w Polsce UNIwersalny asystent kierowcy

Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, posiada aktywny uchwyt magnetyczny, dzięki czemu montaż i demontaż zajmuje mniej niż sekundę. Jest to pierwszy w Polsce UNIwersalny asystent kierowcy, zaprojektowany przez nas od podstaw.

5-calowy wyświetlacz o podwyższonej jasności, system Android, transmisja danych, traffic, największa baza fotoradarów, wbudowany rejestrator samochodowy FullHD – to zaledwie namiastka możliwości NavRoad UNI. Jest on sumą naszych najlepszych doświadczeń, które wykorzystaliśmy przy projektowaniu tego urządzenia.

NavRoad UNI_03 copy

OGIEŃ & WODA

UNI bazuje na autorskim, intuicyjnym oprogramowaniu stworzonym przez naszych specjalistów – w oparciu o uwagi tysięcy użytkowników nawigacji naszej marki. Połączenie najpopularniejszego na świecie systemu operacyjnego ANDROID oraz najlepszych „drogowych” aplikacji ma uprzyjemnić kierowcy każdą minutę spędzoną za kółkiem. Wśród nich można wymienić dwa najpopularniejsze programy do nawigacji w Polsce – AutoMapę oraz Yanosika. Co ważne, NavRoad UNI pozwala na równoległe korzystanie z obu aplikacji, które zostały zaadaptowane dla tego urządzenia. AutoMapa Europy (z licencją na 365 dni) wraz z systemem Traffic, szybko i skutecznie prowadzi do celu z pominięciem wszelkich utrudnień w ruchu, jak korki czy drogi zamknięte w związku z remontami. Z kolei znany i lubiany system Yanosik, specjalnie dopasowany do oprogramowania UNI – ostrzeże o radarach czy też wyznaczy optymalną trasę dojazdu do pracy lub domu.

AKTYWNY UCHWYT MAGNETYCZNY

Wygoda to podstawa, dlatego kierowca może skupić się na jeździe, a UNI zajmie się resztą. Już sam montaż urządzenia, dzięki autorskiemu magnetycznemu uchwytowi aktywnemu zajmuje mniej niż sekundę. Nie trzeba podłączać dodatkowych kabli do urządzenia – wystarczy zbliżyć je do uchwytu, następnie NavRoad UNI uruchomi się automatycznie po przekręceniu kluczyka w stacyjce.

NavRoad_NEW

REJESTRATOR

NavRoad UNI wyposażony jest w rejestrator trasy, którego centralnym elementem jest szerokokątna kamera FullHD. Nowoczesny sensor Novatek wyposażony w 6-warstwowy obiektyw zapewnia wysokiej jakości obraz FullHD oraz szeroki kąt widzenia na poziomie aż 155 stopni. Z kolei czujnik przeciążenia gwarantuje zapisanie każdej niebezpiecznej sytuacji. Co więcej, UNI zapisze na nagranym filmie informacje nt. prędkości, lokalizacji oraz przeciążeń, które mogą okazać się bezcenne podczas kontroli drogowej czy innej spornej sytuacji.

INFO 24/7  

NavRoad INFO dostarczy informacji na temat prognozy pogody, przepisów ruchu drogowego w krajach Europy, taryfikatora mandatów, znaków drogowych czy spodziewanych utrudnień w ruchu. NavRoad UNI zapewnia łączność ze światem poprzez kartę SIM (użytkownik może skorzystać z dowolnej karty SIM działającej w Polsce), podłączenie do sieci Wi-Fi lub telefonu komórkowego. Dzięki temu kierowca na bieżąco może otrzymywać informacje o korkach i natężeniu ruchu (AutoMapa® Live Traffic), wypadkach, czy kontrolach drogowych (Yanosik®).

TRANSMITER FM

Transmiter FM wraz z wbudowanym odtwarzaczem, umożliwia słuchanie ulubionej muzyki poprzez samochodowy system audio. Uruchomienie funkcji Auto FM pozwala natomiast na słuchanie w głośnikach samochodowych komunikatów z nawigacji. Co ważne, zaraz po zakończeniu komunikatu, radio powraca do odtwarzania słuchanej stacji. Dzięki temu NavRoad UNI zapewnia wygodę znaną dotąd z wbudowanych nawigacji samochodowych.

INTELIGENTNY EKRAN

Zastosowany w NavRoad UNI wysokiej jakości ekran o podwyższonej jasności został wykonany w technologii IPS, dzięki czemu obraz jest doskonale widoczny, nawet pod dużym kątem. Z kolei wbudowany czujnik światła dopasowuje podświetlenie LED do bieżących warunków. Tym samym o świcie, zmierzchu czy podczas burzy NavRoad UNI nie będzie oślepiał kierowcy jak klasyczna nawigacja, z kolei w słoneczny dzień obraz będzie wystarczająco jasny.

Sugerowana cena detaliczna: 699 pln