Aktualności 15 marca 2017

NavRoad X5, czyli nawigacja samochodowa bez plątaniny kabli…

W ubiegłym tygodniu do rodziny naszych nawigacji dołączył najświeższy model, X5. Stosowany dotychczas w naszych urządzeniach aktywny uchwyt został zastąpiony udoskonalonym uchwytem magnetycznym. Dzięki temu zarówno montaż, jak i demontaż urządzenia trwa ułamek sekundy. Co ważne, uchwyt magnetyczny w NavRoad X5 oprócz gniazda zasilania wyposażono dodatkowo w złącze Video-In, dzięki czemu nawigację można bardzo łatwo rozszerzyć o funkcję kamery cofania.

NavRoad X5_opis 05 copy

Front nawigacja wyróżnia się 5-calową, estetyczną obudową w kolorze „piano black”, natomiast tył wykonany jest z matowego tworzywa, które doskonale komponuje się z uchwytem magnetycznym. – Dzięki aktywnemu uchwytowi magnetycznemu, nawigacja uruchamia się natychmiast po przekręceniu kluczyka w stacyjce, bez konieczności podłączania jakichkolwiek kabli do urządzenia.

5-calowy ekran dotykowy o podwyższonej jasności oraz rozdzielczości 800×480 sprawia, że wskazania urządzenia są doskonale widoczne w każdych warunkach drogowych, również w silnym słońcu.

Szybki i sprawdzony w rozwiązaniach nawigacyjnych procesor MStar 2531 taktowany jest zegarem 800MHz oraz 256 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej FLASH (którą rozszerzyć można o kolejne 32 GB) zapewniają szybkie wytyczanie tras oraz stabilną pracę z nowszymi i bardziej wymagającymi programami nawigacyjnymi. 66-kanałowy moduł GPS (MSR 2112) to najwyższą jakość sygnału, co przekłada się na szybką i trwałą łączność z satelitami nawigacyjnymi.

NavRoad X5_opis 03 copy

NavRoad X5 to także multimedialny asystent w samochodzie. Preinstalowane biblioteki mediów pozwalają słuchać muzyki, przeglądać zdjęcia oraz oglądać filmy. Wbudowany w urządzenie moduł Bluetooth daje możliwość szybkiego sparowania z telefonem i wykorzystania nawigacji jako zestawu głośnomówiącego. Wreszcie, nie można zapomnieć o transmiterze FM, który umożliwia przeniesienie ulubionej muzyki lub komunikatów nawigacji na głośniki samochodowe, jeszcze bardziej podnosząc komfort podróży.

W NavRoad X5 preinstalowano oprogramowanie NavRoad NAVIGATOR wraz z mapami Europy, a Klienci otrzymują prawo bezpłatnej, dożywotniej aktualizacji map oraz możliwość bezpłatnego rozszerzenia o kolejne kraje Świata. Otwarty system Windows CE z kolei, pozwala na zainstalowanie dowolnego, kompatybilnego z urządzeniem oprogramowania do nawigacji, a dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu menu, naprzemienne korzystanie z dwóch aplikacji jest bardzo proste i wygodne.

Więcej szczegółów na temat NavRoad X5 TUTAJ.
Sugerowana cena detaliczna: 399 zł