Aktualności 06 czerwca 2014

Nexo Avio nie zwalnia tempa

Po pozytywnych testach w Tabletowo.pl i Tablet.pl, tym razem został poddany surowej ocenie przez dziennikarzy czołowego polskiego portalu telekomunikacyjnego Telix.pl. Czy tym razem nasz 8 calowiec dał radę? Nagroda oraz poniższe fragmenty testu są najlepszą odpowiedzią…

telix_kotylion-3

„Najnowsza propozycja firmy NavRoad to model który niewątpliwie znajdzie grono odbiorców. Posiada wszystko to, co powinien zawierać nowoczesny sprzęt, a zarazem jest w przystępnej cenie. Jeżeli szukamy taniego tabletu do codziennego użytku to najnowsza propozycja jaką jest Nexo AVIO będzie dobrym rozwiązaniem (…)”

„Jakość akcesoriów i wykonanie nie budzi najmniejszych zastrzeżeń (…)”

„Wyświetlacz zasługuję na pochwałę, nie tylko ze względu na czułość i jakość wyświetlanego obrazu, ale również kąty widzenia które są bardzo przyzwoite. Przechylając tablet w którąkolwiek stronę nie możemy mieć zastrzeżeń to wyświetlanego obrazu i dostrzegania szczegółów (…)”

„Dużą zaletą jest fakt iż w tablecie został zainstalowany praktycznie goły system, bez zbędnych dodatków i aplikacji. Jedyną dodatkową aplikacją jest program Kaspersky Internet Security (…)”

„Przetestowane gry (Angry Birds, Angry Birds GO, Plants vs Zombies2, oraz Prince of Persia) sprawowały się bez najmniejszych przycinek czy zawieszeń (…)”

„Karta sieciowa należy do jednych z lepszych. Bardzo szybko łączy się z siecią i mocno trzyma połączenie. Bez problemu znajduje sieć kondygnację wyżej od nadajnika, a w miejscu gdzie inne urządzenia zrywały połączenie AVIO pokazywał 2 kreski (…)”

Całość pod adresem: http://www.telix.pl/artykul.php?sid=61528&page=1