Aktualności 03 listopada 2016

Piszą o nas – CD Action i test powerbanków

W najnowszym numerze CD Action pojawił się test powerbanków, w którym aż dwa nasze urządzenia zdobyły wyróżnienia.

„Jeden z najatrakcyjniejszych powerbanków, jeśli chodzi o opłacalność” czytamy w krótkim uzasadnieniu wysokiego, trzeciego miejsca w teście zdobytego przez NEXO powerBOX style. „Produkt na pewno przyciąga wzrok oryginalnym wzornictwem i estetycznym wyglądem – to według mnie jeden z najładniejszych powerbanków w testach”.

powerbox-style_03-cda-poleca

Ale wygląd to nie jedyne zalety naszego urządzenia. „Mamy tu dwa gniazda wyjściowe, tradycyjną sygnalizację stopnia naładowania przez diody oraz stosunkowo niewielkie rozmiary i wagę jak na tę pojemność”.

Testujący docenił NEXO powerBOX style za fajny wygląd, dużą pojemność przy stosunkowo niewielkich gabarytach oraz przytępną cenę.
Nasz powerbank dostępny jest na rynku w cenie ok. 90 pln.

Drugim urządzeniem, które otrzymało aż dwa wyróżnienia jest NEXO powerBOX flashlight.

nexo-powerbox-flashlight_04-copy

„Biała dioda, która pozwala wykorzystać powebank w roli latarki, to częsty dodatek, ale już pierwszy rzut oka nie pozostawia złudzeń, że tutaj to ona stanowi danie główne. I to jakie! Pojedyncza dioda CREE XPE daje mniej więcej tyle światła, co tradycyjna żarówka o mocy 30W. [...] Jeśli szukasz bardzo mocnej latarki, w której funkcja doładowania jest tylko dodatkiem, NEXO powerBOX flashlight (dop. red.) jest idealne”.

Nasza latarka doceniona została za bardzo jasną diodę, regulację skupienia światła i bardzo solidne wykonanie. NEXO powerBOX flashlight dostępny jest na rynku w cenie już od 50 pln.