Aktualności 04 czerwca 2014

Seria S6 w Telix.pl

Seria NavRoad S6 to pierwsze w Polsce urządzenia oparte na Windows CE, które obsługują sygnał zarówno z systemu GPS jak i Glonass. 5 calowa nawigacja Auro S6 trafiła na testy portalu Telix.pl, który w praktyce postanowił przetestować możliwości tego urządzenia. Jak jej poszło? Szczegóły poniżej….

„Na naszym rynku pojawiła się pierwsza nawigacja oparta o system GPS i GLONASS – Auro S6. Opisywany model to 5’ dotykowe urządzenie które muszę przyznać bardzo mi się spodobało. Z jednej strony jest małe i poręczne, a z drugiej strony doskonale spełnia się w roli „nawigatora” i w żadnym przypadku podczas używania nie pokusiłem się o stwierdzenie, że „przydał by się większy wyświetlacz” (…)”

„Całość wykonana z tworzywa sztucznego dobrej jakości, nic nie lata nie skrzypi. Akcesoria również są wykonane z dobrego materiału a kable wystarczająco długie i giętkie by swobodnie można było umiejscowić nawigację na przedniej szybie i podłączyć pod zasilanie (…)”

„Uchwyt mocno i stabilnie trzyma się szyby. Po założeniu całości nie ma absolutnie żadnych drgań i luzów (…)”

„Urządzenie oparte zostało o system Microsoft Windows CE 6.0 z autorską nakładką producenta która jest dość przyjazna i intuicyjna (…)”

„Nawigacja dzięki połączeniu GPS i systemu GLONASS bardzo szybko (ok 15 sekund – bez wspomagania siecią) znajduje satelity i podczas użytkowania nie widziałem momentów by je gubiła. Po zjechaniu z trasy po 4 sekundach wytycza nową alternatywną drogę do celu. Jednym słowem nie można mieć zastrzeżeń co do działania systemu nawigacyjnego (…)”.

Pełen test dostępny jest pod adresem: http://www.telix.pl/artykul.php?sid=61499&page=1