Aktualności 04 lipca 2018

Test myCAM HD cube u Vadima Pacajeva

Na blogu vadimpacajev.com możecie zapoznać się z testem naszego najnowszego rejestratora trasy, myCAM HD cube.

myCAM HD CUBE_10 copy

Kamera myCAM HD Cube to niewielkie, wykonane z czarnego plastiku, kwadratowe pudełko. Jakość tworzywa użytego do wykonania obudowy jest bardzo dobra . Materiał jest lekko matowy, dzięki czemu nie widać na nim odcisków palców” – czytamy w recenzji.

„Co cieszy, to zastosowanie gniazda microUSB do zasilania kamery. Większość kamer użyta do tego celu złącza miniUSB. Niby różnica niewielka, ale jednak zyskuje się na uniwersalności. MicroUSB jest obecnie najbardziej popularnym typem złącza w sprzętach wszelakich. Do kamery można podłączyć dowolną inną ładowarkę i jednocześnie działa to w drugą stronę – zapomnisz ładowarki do smartfona, podładujesz go zasilaczem kamery.”

„Navroad myCAM HD Cube, to niedroga (w tej chwili ok 199 zł) kamera samochodowa, o zaskakująco dobrej jakości nagrywania . Świetny, szerokokątny obiektyw i porządny sensor firmy Sony, to najważniejsze cechy tego rejestratora. Jakość nagrań, zwłaszcza tych przy świetle dziennym nie ustępuje droższym konkurentom. [...] Summa summarum, przy cenie poniżej 200 zł, to stosunek cena / jakość jest bardzo dobry.”

Zachęcamy do zapoznania się z całością testu TUTAJ.