Aktualności 20 sierpnia 2014

Wyróżnienie PC WORLD POLECA

W najnowszym numerze PC World NEXO EVO otrzymało wyróżnienie PC World Poleca.

„Do tej pory nie traktowaliśmy zbyt poważnie zapewnień producentów o stworzeniu udanych urządzeń łączących zalety tabletu i nawigacji samochodowej. NavRoad NEXO EVO to zmienił, bo to pierwsze tego typu urządzenie, które dobrze spisuje się w obu rolach. Jego bardzo mocnym atutem jest 7-calowy ekran o rozdzielczości 1280×800 pikseli” – możemy przeczytać w recenzji.

„Do tej wielkości wybrany przez producenta układ Mediateka MTK8389 z czterordzeniowym procesorem nadaje się wyśmienicie. Jest odpowiednio szybki i jednocześnie energooszczędny, co przekłada się na długi czas pracy urządzenia na baterii”.

W letniej promocji urządzenie kupić można z zestawie z uchwytem umożliwiającym umocowanie tabletu na szybie samochodu, a także ładowarką samochodową, co pozwoli na swobodne i bezproblemowe wykorzystanie NEXO EVO jako nawigacji samochodowej.

„[...] Wbudowany w tablet odbiornik GPS działa szybko i sprawnie – nie gubi łączności z satelitami w trasie. Jakość ekranu bije na głowę nawet najlepsze nawigacje samochodowe. Obraz jest ostry i doskonale widoczny pod dużym kątem (matryca IPS). Ma też wysoką jasność [...], która sprawia, że wyświetlany obraz jest czytelny nawet w słoneczny dzień”.

„[...] Tablet ma prostą, ale estetycznie wykonaną obudowę, która jest mocna i sztywna. Wyposażony jest w małe gniazdo HDMI, USB, czytnik kart pamięci i przyciski do regulacji głośności. [...] NavRoad NEXO EVO ma też modem 3G i czytnik kart SIM”.

„Przy sprawdzaniu czasu pracy na baterii tablet zaprezentował się dobrze. Podczas przeglądania stron internetowych pracował ponad 400 minut”.