Aktualności 10 lipca 2013

Wyróżnienie redakcji PC WORLD dla VIVO S

2-bigW ostatnich testach PCW Lab nasz 6-calowy VivoS zdobył wyróżnienie ”Wybór Redakcji PC World”.

W recenzji możemy przeczytać: ”NavRoad VivoS stawia na wielofunkcyjność, przy zachowaniu wszystkich cech dobrej nawigacji samochodowej za rozsądną cenę.”

”Nawigacja jest starannie wykonana, z dobrego plastiku. Ten dosyć duży model (158x99x12 mm), ma 6-calowy ekran. Dołączany aktywny uchwyt samochodowy, o prostej konstrukcji, pozwala na łatwy montaż nawigacji, szybkie dostosowanie jej położenia czy też obracanie. Do zalet tego GPSa zaliczyć należy szybkość i stabilność utrzymywania sygnału i wykorzystanie popularnej, sprawdzonej AutoMapy. Warto zwrócić uwagę również na czytelny i nowoczesny interfejs programowy. Wszystkie funkcje przedstawione są w formie ikon, co ułatwia ich wybieranie. Dobrej jakości ekran pracuje w rozdzielczości 800×480 pikseli, ma szerokie kąty widzenia w poziomie oraz dobrą jasność. Kolejna zaleta to szybki procesor (SiRF Atlas V, 664 MHz), który dobrze radzi sobie z wymagającą AutoMapą. Pod tym względem urządzenie mieści się w ścisłej czołówce. AutoMapa działa szybko i sprawnie”.

”Po połączeniu z Internetem możesz również skorzystać z opcji LiveDrive, czyli pobierania informacji o utrudnieniach na drodze”.