Witaj w centrum aktualizacji NavRoadMap TRUCK. Jeżeli zakupiłeś licencję programu NavRoadMap TRUCK z prawem do aktualizacji na tej stronie będziesz miał możliwość jej pobrania.

Aktualizacje będą pojawiać się co około 6 miesięcy, dostawcą materiału kartograficznego jest firma Sygic. Życzymy zadowolenia z korzystania z produktu NavRoadMap.

UWAGA! Przed dokonaniem aktualizacji koniecznie wykonaj kopię zapasową zawartości karty pamięci na dysku twardym komputera PC!

POBIERZ Mapy NavRoadMap TRUCK, wersja map: 2019.03.

rozwińzwińAby móc cieszyć się najnowszą wersją map NavRoadMap w swoim urządzeniu NavRoad należy:

1. Pobrać powyższy plik ZIP na dysk twardy komputera PC.

2. Podłączyć urządzenie do komputera w trybie pamięci masowej (Ustawienia systemoweTryb USB) lub umieścić kartę pamięci SD z oprogramowaniem NavRoadMap TRUCK w czytniku kart pamięci komputera PC.

3. Otworzyć okno zawartości komputera z systemem Windows (najczęściej ikona Komputer na pulpicie) i odnaleźć w nim ikonę podłączonej karty pamięci. Należy na tym etapie zapamiętać literę dysku jaka została przyporządkowana karcie pamięci.
4. Przechodzimy do miejsca w którym został zapisany pobrany plik ZIP. Klikamy na jego ikonę prawym przyciskiem myszy i wybieramy Wyodrębnij wszystkie….  alt=
5. W polu umieszczonym pod informacją Pliki zostaną wyodrębnione do tego folderu podajemy lokalizację prowadzącą do naszej karty pamięci z programem NavRoadMap i katalogu NavRoadMap\Maps, np. jeżeli w punkcie 3. zlokalizowaliśmy kartę pamięci pod literą I: w polu tym powinno znaleźć się I:\NavRoadMap\Maps. System operacyjny zapyta nas, czy ma zamienić istniejące pliki. Ponieważ chcemy zastąpić starsze mapy nowszymi odpowiadamy na to pytanie twierdząco.

UWAGA! Musi to być TA SAMA karta pamięci na której zostało dostarczone oprogramowanie NavRoadMap, ponieważ do tej karty przypisana jest licencja.

6. Po zakończeniu wyodrębniania plików możemy już wyjąć kartę pamięci z czytnika/odłączyć urządzenie od komputera i uruchomić program NavRoadMap. Jeżeli program po uruchomieniu poinformuje iż produkt NavRoadMap nie został aktywowany prosimy o kontakt z pracownikiem NavRoad pod numerem telefonu 32 609 32 36 w celu wygenerowania prawidłowego kodu aktywacyjnego.