Aktualności 02 grudnia 2016

myCAM 4K active już w sprzedaży

W tym tygodniu nasza oferta poszerzyła się o kolejne urządzenie. Tym razem jest to kamera sportowa, która dzięki dodatkowym akcesoriom w zestawie doskonale sprawdzi się także jako rejestrator trasy.

Wszechstronność kamery byłaby niewiele warta, gdyby nie parametry użytkowe oraz jakość nagrań i zdjęć. Sensor Sony Exmor o średnicy prawie 6mm zapewnia  obraz najwyższej jakości, z niskim poziomem szumów oraz optymalnym odwzorowaniem kolorów. W połączeniu z mocą obliczeniową procesora AllWinner V3 przekłada się to na rejestrację filmów w rozdzielczości do 4K (3840×2160) przy 30 klatkach na sekundę, bądź nawet 120 klatkach/s w rozdzielczości 720p (1280×720). Wysokiej jakości szklana soczewka obiektywu zapewnia niemal panoramiczne kąty widzenia, sięgające nawet 170°.

mycam-4k-active_montaz-01-copy

NavRoad myCAM 4K active powstał z myślą o wygodzie. Poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy kamerę, którą nie tylko można łatwo zamontować i zdemontować w samochodzie, ale dzięki dołączonym akcesoriom można ją wykorzystać na rodzinnym spacerze, rowerze, motocyklu, na basenie czy nawet w monitoringu.

Razem z kamerą użytkownik otrzymuje m.in. wodoodporną obudowę, zestaw złącz do montażu np. na rowerze czy motorze, klips do montażu na ubraniu, dedykowany uchwyt samochodowy, ładowarkę samochodową, pilot pozwalający na zdalne uruchomienie nagrania czy wykonanie zdjęć oraz dodatkową baterię, która dwukrotnie zwiększa czas pracy urządzenia.

mycam-4k-active_www-opis_02-copy

Więcej informacji znajdzesz TUTAJ.
Kamera dostępna jest w cenie 299 pln.