Aktualności 10 grudnia 2013

Nexo Smart – pierwszy phablet w Polsce za… 449 PLN

05-NEXO-SMART-big7 calowy wyświetlacz, w połączeniu z obsługą GSM, 3G, WiFi, GPS i Bluetooth pozwalają na wykorzystanie tego urządzenia w codziennej pracy, jako telefon, tablet, nawigacja, czy też przenośne centrum rozrywki. Urządzenie zostało wyposażone w solidny procesor Dual Core MTK 8312, który w benchmarkach jest wydajniejszy od wielu 4 rdzeniowych układów, 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci Flash.

Nexo Smart to pierwszy w Polsce phablet w cenie osiągalnej dla każdego. Phablety, czy też tabletofony były do tej pory dostępne na naszym rynku za cenę przewyższającą 2000 PLN, dlatego bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz sprawdzonych komponentach, zaprezentowaliśmy NavRoad Nexo Smart, pierwszy w Polsce phablet, którego cena na półce sklepowej nie przekroczy 500 PLN.

Urządzenie wyposażone jest w 7 calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 2 rdzeniowy procesor taktowany zegarem 1.3GHz oraz polimerową baterię o pojemności 3000mAh. Komunikacja odbywa się dzięki wbudowanemu modułowi 3G, który pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych czy też transmisję danych oraz sieci WiFi w standardzie b/g/n. Z kolei dzięki odbiornikowi GPS, NavRoad Nexo Smart może być wykorzystywany jako poręczna nawigacja lub też, dzięki preinstalowanej aplikacji Yanosik, może monitorować sytuację na drodze i ułatwiać skuteczne omijanie korków.  A to wszystko zamknięte w urządzeniu mającym zaledwie 9,9mm grubości i ważącym niecałe 286 gramów. A to nie koniec długiej listy wyposażenia, bowiem w NavRoad Nexo Smart znajdziemy jeszcze 1GB pamięci operacyjnej RAM DDR3, 8GB wbudowanej pamięci Flash oraz slot na karty microSDHC, dzięki któremu pamięć może być rozbudowana o kolejne 32GB. NavRoad Nexo Smart pracuje w oparciu o zrootowany system operacyjny Android 4.2.2 Jelly Bean, dzięki czemu użytkownik posiada pełną swobodę poruszania się po systemie oraz instalacji ulubionych narzędzi i aplikacji.