Aktualności 02 stycznia 2019

Test NavRoad UNI i myCAM HD Q-PRO u Cat5

Na dobry początek roku, zachęcamy Was do zapoznania się z testami dwóch naszych urządzeń opublikowanymi na portalu Cat5.

NavRoad UNI_03 copy

„Ergonomiczny kształt w połączeniu z dotykowym, 5-calowym wyświetlaczem o podwyższonej jasności sprawia, że NavRoad UNI to urządzenie, które dopasuje się do wnętrza każdego samochodu. [...] Montaż UNI to magia – autorski magnetyczny uchwyt sprawia, że instalacja zajmuje mniej niż sekundę” – przeczytamy we wstępie recenzji NavRoad UNI.

„[...] Co do samego urządzenia, widać, że został wykonany z precyzją i dbałością o najmniejszy szczegół – tak, by korzystanie z niego było maksymalnie komfortowe. [...] To, co najważniejsze w UNI to rejestrator, który w niejednej sytuacji potrafi pomóc. [...] Niepodważalnym plusem okazuje się szeroki kąt widzenia, który wynosi aż 155 stopni i pozwala na objęcie naprawdę dużej przestrzeni przed pojazdem” przeczytamy w dalszej części recenzji.

myCAM HD Q-PRO_01 copy

„myCAM HD Q-PRO w pełni spełnia moje oczekiwania „wizualne”. [...] wyposażony jest w aktywny uchwyt, dzięki któremu montaż na szybie zajmuje kilka sekund. Dodatkowo, jesteśmy w stanie wypiąć samą kamerę jedną ręką, więc zabranie jej z auta podczas wysiadania, nie zajmie dłużej niż mrugnięcie okiem. Mocowanie jest też na tyle dobre, że ani razu nie spadło, nawet kiedy auto stało kilka godzin w słońcu” – tak właśnie pisze o naszym rejestratorze Patrycja.

Rejestrator zapewnia szerokie kąty widzenia, a także obraz HDR/WDR. Elegancka, trwała obudowa wykonana z wysokiej jakości aluminium dopasuje się do wnętrza samochodu bez względu na jego wystrój. [...] Po uruchomieniu auta, rejestrator myCAM rozpoczyna nagrywanie dosłownie po kilku sekundach. Jeśli gwałtownie zahamujemy, kilka ostatnich minut zostanie automatycznie zapisanych„.

Z pełnymi recenzjami urządzeń możecie zapoznać się TUTAJ, do czego serdecznie zachęcamy.

Zarówno NavRoad UNI jak i myCAM HD Q-PRO dostaniecie u naszych partnerów handlowych w cenach odpowiednio 699 i 399 pln.